وبلاگ

آخرین نوشته های ما

0 +
پرونده موفق
0 +
شعبه
0 +
کارشناس مجرب
0 +
بورسیه شهریه
0 +
دانشگاه های طرف قرار داد
0 +
تعداد کشور ها

دانشگاه های طرف قرارداد

اگر میخواهید بدانید کدام دانشگاه های دنیا با دانش و توسعه بین الملل قرارداد دارند اسامی زیر را مطالعه کنید. ولی آیا فقط از دانشگاه های طرف قرار داد پذیرش انجام میدهیم؟ خیر! با توجه به ماهیت حقوقی موسسه، ما قادر به انجام پذیرش از تمامی دانشگاه های استرالیا و سایر کشورها هستیم و همینطور می توانیم با رایزنی با دانشگاهها حداکثر بورسیه تحصیلی را دریافت کنیم . اگر شما نیز علاقه مند به تحصیل در دانشگاه هایی که نامشان در این لیست ذکر نشده هستید، کافیست تا با ما تماس بگیرید.
لازم هست بدانید که موسسه دانش و توسعه بین الملل مرتبا درحال مذاکره با موسسه های آموزشی جدید در کشور های مختلف است، بنابراین این لیست همواره در حال گسترش و بروز رسانی است.

KDi
آخرین اخبار و رویدادها
آخرین خبرها و رویدادهای منتشر شده در وب سایت کی دی ایران را مشاهده کنید، برای مشاهده سایر خبرها و رویدادها می توانید روی دکمه های زیر کلیک کنید.
اخبار و رویداد
مدیر سایت

جشنواره ” رایگان اپلای کن”

موسسه دانش و توسعه به مناسبت پنجمین سالگرد تاسیس دفتر تهران جشنواره “رایگان اپلای کن” را از 24 تیرماه 1402 به مدت یکماه ارائه می دهد  .

ادامه مطلب »
اخبار و رویداد
مدیر سایت

به روز رسانی : اصلاحیه در شرایط اخذ ویزای 485 فارغ التحصیلی استرالیا – اول جولای 2023 – 485 Graduate Work Stream

اصلاحات و تغییرات اخیر ویزای 485 فارغ التحصیلی استرالیا قابل توجه دانشجویانی که قصد دارند پس از اول جولای 2023 برای این ویزا اقدام نمایند .

ادامه مطلب »

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.