داستان ما

دانش و توسعه بین الملل (KDi: Knowledge and Development International) با هدف ساختن جهانی که هر کسی و در هر کجا، بدون توجه به محل تولد خود بتواند به بهترین آموزش دسترسی داشته باشد، در آگست ۲۰۱۵ در استرالیا به ثبت رسید. ما در دانش و توسعه باور داریم که آموزش، نه یک امتیاز، بلکه یک حق است. برای این منظور، ما همواره در حال توسعه‌ی تیمی از کارشناسان مجرب و گسترش محصولات و خدمات هستیم تا در امر تسهیل دسترسی افراد به آموزش و ارتقا دانش، گامی برداشته باشیم.

دانش و توسعه به پشتوانه‌ی تجربه‌ی پرونده های موفق خود، فضایی امن و مطمئن را در پروسه جستجو، اخذ پذیرش و ثبت نام دانشجویان و دانش آموزان بین المللی در مراکز آموزشی معتبر جهان فراهم می کند. تیم ما در ۵ سال اخیر رشد سریعی را تجربه کرده است و نمایندگان ما در کشورهای ایران، اردن، عربستان، موریس و به زودی کشورهای شرق آسیا حضور دارند تا خدمت رسانی را در کشورهای مختلف و برای دانشجویان و دانش آموزان با ملیت های گوناگون تسهیل کنند.

تاکنون دانش و توسعه توانسته است مسیر پرپیچ و خم تحصیل در خارج از کشور را برای بیش از ۵۰۰۰ دانشجوی بین المللی هموار کند و مفتخریم که در گذشته، بیشترین پرونده‌ی موفق ویزای تحصیلی استرالیا از پذیرش های موسسه دانش و توسعه بین الملل دریافت شده که این امر حاصل از رضایت و اعتماد روزافزون متقاضیان عزیز ما می باشد.

دفتر تهران، موسسه دانش و توسعه بین الملل ( KDinternational )

تخصص و خدمات ما

برای دانشجویان و دانش آموزان بین المللی

استفاده از خدمات دانش و توسعه به دانشجویان و دانش آموزان کمک می کند تا برنامه تحصیلی مختص سوابق و علایق خود را کشف کنند و بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. تیم مشاوران متخصص دانش و توسعه با بررسی دقیق هر مرحله، از جمله اطمینان از ارسال همه‌ی مدارک موردنیاز، برقراری ارتباط موثر با موسسات آموزشی، کمک به روند ویزا و شروع سفر به کشور مقصد، از متقاضیان خود حمایت می کند.

برای موسسات آموزشی و دانشگاه ها

با همکاری با دانش و توسعه بین الملل، مراکز آموزشی می توانند کاندیدای مناسب برای برنامه های تحصیلی خود را پیدا کنند. دانش و توسعه شرایط پذیرش تمامی برنامه ها را از پیش بررسی می کند تا از معرفی دانشجوی واجد شرایط به دانشگاه اطمینان حاصل کند.

ارزش ها و تمایز ما

هدف دانش و توسعه، ارتقا و معرفی متد آموزشی دانشگاه ها، کالج ها و سایر مراکز آموزشی استرالیا به جهان است. ما سعی در تسهیل و بهبود تجربه یادگیری و آموزشی برای متقاضیان خود در سطح بین المللی داریم. دانش و توسعه موظف است مشاوره و خدماتی دقیق، صادقانه و مستند به متقاضیان ارائه دهد تا آنها بهترین نتیجه را از تحصیل دنبال کنند.

برای تحقق یک مشاوره تحصیلی حرفه‌ای، دانش و توسعه با ایجاد بستری آنلاین و هم چنین دفاتر بین المللی، بهترین پشتیبانی و راه حل ها را برای متقاضیان یادگیری فراهم می کند. همچنین، با آموزش افراد و مشاوران چند زبانه و حرفه‌ای، یکی از معتبرترین مشاوره های تحصیلی در استرالیا توسط دانش و توسعه بین الملل ارائه می شود.

KD International

Branches : Australia, Iran, Jordan, Saudi Arabia, Mauritius

Iran Office : Unit 8, level 4, Number 91, Ali Yazdan Panah Street, Jordan, Tehran, Iran

Tel : +982191002363

Australia : Suite 69/330 Wattle St, Ultimo NSW 2000, Sydney

Email : info@kdiran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *