وِبینار آموزشی 0 تا 100 تمکن مالی  GTE دانشگاه های استرالیا همه چیز درباره آزمون IELTS ویزای تحصیلی Subclass 500

رویداد های آنلاین موسسه دانش و توسعه بین الملل

آرش حیدری
کارشناس ارشد ویزای تحصیلی استرالیا

وبینار رایگان ویزای تحصیلی استرالیا (Subclass 500)

تحقق رویای تحصیل در استرالیا و مراکز برتر آموزشی در این کشور به عنوان یک دانش آموز یا دانشجویی بين المللی می تواند ساده باشد، اگر در کنار تیمی با تجربه و حرفهای باشید که از قبل این مسیر را طی کرده و با مشاوره کامل و ارزیابی دقیق به هزاران نفر برای موفقیت کمک کرده است.

ما در موسسه دانش و توسعه بین الملل، نماینده رسمی موسسات آموزشی استرالیا، تلاش میکنیم در وبینار ویزای تحصیلی استرالیا سابکلس ۵۰۰ به مهمترین پرسشهای موجود درباره ادامه تحصیل در این کشور پیشرفته و پهناور پاسخ دهیم و نقشه راه خوبی در اختیار علاقه مندان بگذاریم.

با حضور
نیلوفر روشن زاده
کارشناس ویزای تحصیلی
0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه
آرش حیدری
کارشناس ارشد ویزای تحصیلی استرالیا

وبینار رایگان همه چیز درباره آزمون IELTS

همه ما تا به امروز بارها نام آزمون آیلتس رو در جاهای مختلف شنیدیم ولی شاید کاملا با ساختار این آزمون زبان انگلیسی بین المللی و دلیل اهمیت و فراگیر بودنش، آنقدر آشنا نباشیم. موسسه دانش و توسعه بین الملل، به عنوان نماینده رسمی دانشگاه ها و مراکز آموزشی استرالیا در ایران، در این وبینار فرصت آشنایی با ساختار آزمون آیلتس، نحوه آمادگی برای این آزمون و نمرات لازم جهت ادامه تحصیل در دانشگاه های بین المللی را برای شما علاقه مندان فراهم می آورد.
 
-
0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه
آرش حیدری
کارشناس ارشد ویزای تحصیلی استرالیا

وبینار رایگان GTE چیست و چرا مهم است؟

ادامه تحصیل در کشور پیشرفته ای چون استرالیا میتواند راهی به سوی آینده ای بهتر باشد ولی در این راه چالش هایی وجود دارد که نیاز است با آنها رو به رو شوید.

یکی از مراحل مهم در این مسیر برای شما مرحله GTE ویزای تحصیلی استرالیاست. ما در موسسه دانش و توسعه بین‌ الملل، نماینده رسمی موسسات آموزشی استرالیا، قصد داریم در این وبینار شما رو با مرحله GTE، مدارک لازم آن و نحوه آماده سازی این مدارک آشنا کنیم و به پرسش های متداول شما پاسخ بدیم.

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه
آرش حیدری
کارشناس ارشد ویزای تحصیلی استرالیا

وبینار رایگان صفر تا صد تمکن مالی برای ویزای تحصیلی استرالیا

برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا شما بایستی در زمینه های مختلفی صلاحیت داشته باشید که یکی از مهمترین آنها تمکن مالی است.

ما در موسسه دانش و توسعه بین‌ الملل، نماینده رسمی موسسات آموزشی استرالیا، قصد داریم در این وبینار شما رو با شرایط تمکن مالی ویزای تحصیلی استراليا، مدارک لازم آن و نحوه آماده سازی این مدارک آشنا کنیم و به پرسش های متداول شما پاسخ بدیم.

0 روز 00 ساعت 00 دقیقه 00 ثانیه