کی دی - اینترنشنال

KDIRAN.COM​

ویزای گاردین استرالیا​

ویزای گاردین

اگر فرزندتان هنوز سنش به 18 سال نرسیده این بهترین فرصت است که به واسطه راهی کردن فرزندتان به کشور نخبه پرور استرالیا، آینده او را تضمین کرده و همچنین در طول دوره تحصیلش در مقاطع ابتدایی از ویزای گاردین استرالیا بهره مند شوید. 

اینکه شرایط ویزای گاردین استرالیا چیست و با تکیه بر چه داده هایی می توان از مزایا و معایب آن مطلع شد، در ادامه این مقاله پیرو تمام مسیر های اخذ اقامت استرالیا، به آن خواهیم پرداخت . اما ابتدا نگاهی خواهیم داشت به دلیل نیاز به اخذ ویزای گاردین استرالیا و بحث را با این موضوع شروع کنیم. به طور معمول خانواده های ایرانی به منظور تحقق آینده ای روشن و باشکوه برای فرزندانشان، آنان را در سنین پایین تر از سن قانونی به مدارس کشو های توسعه یافته و پیشرفته در حوزه علمی راهی می کنند تا علاوه بر سعادت مندی فرزندشان، خود آن ها نیز در آن کشور سکونت داشته باشند. 

در اکثر کشورها، خانواده‌ها با اخذ ویزای توریستی می‌توانند فرزندان خود را همراهی کنند؛ اما در بعضی کشورها مانند انگلیس، کانادا و استرالیا ویزایی وجود دارد که به ویزای گاردین یا گاردین شیپ معروف است و به واسطه اخذ این ویزا خانواده ها نیز می توانند در کنار تحصیل فرزندشان در بهترین مدارس کشور استرالیا در این کشور اقامت داشته باشند. 

حالا اینکه گاردین شیپ چه نوع ویزایی است و چه ویژگی‌هایی دارد، بحثی است که در ادامه به آن‌ خواهیم پرداخت. پس لطفاً ما را تا انتها همراهی کنید. 

شرایط ویزای گاردین استرالیا​​

 

شرایط ویزا:

----------------------------------

----------------------------------

----------------------------------

----------------------------------

----------------------------------

----------------------------------

-

شرایط ویزا

چه کسانی می توانند فرد محصل را همراهی کنند؟

فرد همراه

همراه دانش آموز

امکان همراهی والدین یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های ویزای ۵۹۰ استرالیا است. همانطور که می‌دانید، درخواست‌کنندگان این ویزا معمولاً پدر و مادر دانش‌آموز هستند. والدین، اغلب به دنبال مزایا نیستند و صرفاً دوست دارند در طول تحصیل، کنار فرزندانشان باشند. 

قوانین تحصیلی استرالیا با سایر کشورها کمی متفاوت است. جالب است بدانید هر شخصی که قصد تحصیل در استرالیا را داشته باشد درصورت واجد شرایط بودن می‌تواند به همراه پدر یا مادر، همسر، پدربزرگ و مادربزرگ، برادر و یا خواهر راهی این سفر بشود. 

در کشور استرالیا برای اقامت خانواده های دانش‌آموزان بین المللی این کشور، ویزایی به نام ویزای گاردین یا ساب کلاس ۵۹۰  وجود دارد. که این ویزا به پدر/ مادر یا در کل سرپرست قانونی و قیم دانش‌آموزانی اعطاء می‌شود که در یکی از مدارس معتبر استرالیا ثبت نام شده و تحصیل می کنند. 

ویزای گاردین در بین متقاضیان سفر به استرالیا که روش اخذ اقامت از طریق فرزندشان را اتخاذ کرده اند به ویزای والدین معروف است که مختص دانش‌آموزانی است که سن آن‌ها کمتر از ۱۸ سال است و  برای تحصیل در استرالیا احتیاج به یک نفر همراه (سرپرست) دارند. شایان ذکر است که گاهی اوقات ممکن است دانش‌آموز بیشتر از ۱۸ سال سن داشته باشد اما بنا به دلایل و شرایط ویژه (مشکلات جسمی)، در طول مراحل تحصیل در این کشور به یک همراه نیاز داشته باشد که در این صورت فرد همراه، مشمول ویزای گاردین استرالیا می شود. 

مزایای ویزای گاردین

مزایا به شرح زیر می باشد:

1- ویزای گاردین مختص اتباع خارجی است که قصد دارند به‌ عنوان سرپرست دانش‌آموزی که در استرالیا مشغول به تحصیل است، برای اقامت در استرالیا درخواست بدهند. 

2- از دیگر مزایای دریافت ویزای گاردین شیپ می‌توان به امکان زندگی همراهان در استرالیا تا سن ۱۸ سالگی دانش‌آموز پرداخت. همراه دانش آموز می تواند در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی استرالیا موسوم به دوره‌های Elicose به مدت کمتر از ۲۰ ساعت در هفته و دوره‌های آموزشی با طول مدت حداکثر ۳ ماه شرکت کند. 

کلید واژه های این مطلب:

ویزای گاردین - استرالیا - ویزای گاردین استرالیا

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *