کی دی - اینترنشنال

KDIRAN.COM​

تمدید ویزای تحصیلی استرالیا

تمدید ویزا

در این مطلب سعی داریم به افرادی که پس از طی کردن مراحل اولیه مهاجرت و عزیمت به خاک این کشور مهلت ویزای تحصیلی آن ها به اتمام رسیده است، راهکارهای مختلف تمدید ویزای تحصیلی استرالیا را معرفی کنیم. بر اساس آخرین بروزرسانی قوانین و بندهای موجود در سامانه اداره مهاجرت استرالیا، افراد دارای ویزای دانشجویی بایستی طی مدت زمان شش هفته قبل از انقضای ویزای فعلی و فعال خود، نسبت به اخذ ویزای جدید دانشجویی اقدام کنند.

ما همواره در تلاشیم تا به شما عزیزان مهاجر که مقیم کشور استرالیا هستید و اطلاعات کافی در زمینه تمدید ویزای تحصیلی این کشور ندارید کمک کنیم تا دوره‌های آموزشی و ویزای تحصیلی استرالیای مناسب خود را انتخاب کرده و به آسانی به ادامه زندگی در این کشور با ویزای قانونی و تمدید آن بپردازید.

با تحصیل در مدارج عالی در استرالیا چشم انداز شغلی شما بهبود یافته، مهارت زبان انگلیسی تان تقویت می شود و فرصت افزودن تخصص های جدید تری را به رزومه ی کاری خود در این کشور خواهید داشت. همچنین امکان سفرهای بیشتر و یافتن دوست های جدید را پیدا خواهید داشت. با این حال برای اینکه بتوانید برای مدت طولانی تر به صورت قانونی در استرالیا بمانید و تحصیل کنید باید نسبت به تمدید ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنید.

شرایط تمدید ویزای تحصیلی استرالیا

شرایط تمدید

چنانچه مهلت ویزای تحصیلی استرالیا شما به پایان رسیده و قصد ادامه تحصیل در موسسات عالی رتبه این کشور را دارید راه های بسیار زیادی پیش روی شما قرار گرفته که با دریافت مشاوره دقیق و هوشمند در این زمینه می توانید بهترین و کوتاه ترین راه ممکن را برای این امر انتخاب کرده و به هدف خود دست یافته و ملزم به ترک خاک این کشور نباشید. در صورتی که تحصیل شما در استرالیا پایان یافته است می توانید برای ویزای توریستی اقدام کنید تا بعد از پایان اعتبار ویزای خود بتوانید بصورت قانونی در استرالیا اقامت کنید. تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا دکتری، دوره های کوتاه مدت و یا مدارج دیگر، انتخاب شما هر چه که باشد میتوانید برای تمدید ویزای تحصیلی از داخل استرالیا اقدام کنید.

برای تمدید ویزای تحصیلی استرالیای خود باید ویزای موقت داشته باشید که شامل هیچکدام از موارد زیر نباشد:

مدارک مورد نیاز برای تمدید ویزای تحصیلی استرالیا

کلید واژه های این مطلب:

تمدید ویزا - استرالیا - تمدید ویزای تحصیلی - تمدید ویزای تحصیلی استرالیا

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *