کی دی - اینترنشنال

KDIRAN.COM​

ویزای همراه استرالیا​

ویزای همراه

سالانه تعداد افراد بسیاری از سراسر جهان به دلیل شرایط مطلوب اقتصادی، موقعیت اقلیمی دلپذیر، سیستم آموزشی پیشرفته و آینده شغلی تضمین شده در کشور استرالیا، رویای مهاجرت به این کشور را در سر دارند که البته قابل ذکر است که راه های عزیمت و مهاجرت به استرالیا بسیار مختلف و پیچیده است. 

ویزای همراه استرالیا از آن دسته روش های مهاجرت به استرالیا است که افراد دیگری با استفاده از ویزای تحصیلی فرزند و یا همسرشان می توانند در کنار آن ها در طول دوران تحصیل در دانشگاه های معتبر استرالیا، در این کشور اقامت داشته تا زمان مناسبی برای پیدا کردن شرایط موجود و همچنین راحت تر طی کردن مراحل اخذ اقامت را داشته باشند.  از این رو ویزای همراه دانشجویی استرالیا شامل: ویزای همسر و فرزندان، ویزای همراه دانش آموزی (ویزای گاردین) و ویزای همراه برنامه های اسکیل ورکر و سرمایه گذاری می باشد.

چه کسانی می توانند همراه شوند؟

فرد همراه

همراه دانشجو

دانشجویان متقاضی تحصیل در استرالیا که متاهل هستند، می توانند برای اعضاء خانواده خود (همسر و فرزندان) نیز، همزمان ویزای همراه استرالیا درخواست نمایند. همراهان این متقاضیان می توانند با دریافت ویزا، همزمان وارد استرالیا شوند. 

شرایط و مزایای ویزای همراه استرالیا ( برای همسر)

نکته قابل توجه در این امر این است که افراد با اخذ ویزای همراه استرالیا، که همسران دانشجویان بین المللی درخواست می کنند، می توانند در این کشور مشغول به کار شوند چرا که این امر مزیتی باورنکردنی در کشور های مهاجر پذیر است به طوری که افراد در کانادا بایستی بعد از گذشتن مدت زمان 6 ماه وارد بازار کار شوند. اجازه کار همسر دانشجو در استرالیا و میزان ساعات کاری ویزای همراه دانشجویی (جهت همسر دانشجو)، با توجه به مقطع تحصیلی دانشجو متغیر است.

شرایط ویزا به شرح زیر می باشد:

  • در صورتی که دانشجو برای دوره تحصیلی کارشناسی اقدام کرده باشد، همسر وی می تواند بصورت نیمه وقت به مدت ۲۰ ساعت در هفته کار کند. 
  • در صورتی که دانشجو برای دوره ای تحصیلی ارشد و دکتری اقدام کرده باشد، همسر وی می تواند بصورت تمام وقت در استرالیا کار کند. 
  • همسر دانشجویان بین المللی می توانند در دوره های کمتر از ۳ ماه تحصیل نمایند. 
ویزای همسر

شرایط ویزای همراه استرالیا ( برای فرزند)

ویزای فرزند

 

  • فرزندان دانشجویان بین المللی باید زیر ۱۸ سال سن داشته باشند. 
  • فرزندان دانشجویان بین المللی نباید ازدواج کرده و یا نامزد داشته باشند. 
مدارک لازم
کلید واژه های این مطلب:

ویزای همراه - استرالیا - ویزای همراه استرالیا

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *