021 - 91002363

درباره ما

داستان ما

دانش و توسعه بین الملل (KDi: Knowledge and Development International) با هدف ساختن جهانی که هر کسی و در هر کجا، بدون توجه به محل تولد خود بتواند به بهترین آموزش دسترسی داشته باشد، در آگست ۲۰۱۵ در استرالیا به ثبت رسید. ما در دانش و توسعه باور داریم که آموزش، نه یک امتیاز، بلکه یک حق است. برای این منظور، ما همواره در حال توسعه‌ی تیمی از کارشناسان مجرب و گسترش محصولات و خدمات هستیم تا در امر تسهیل دسترسی افراد به آموزش و ارتقا دانش، گامی برداشته باشیم.

دانش و توسعه به پشتوانه‌ی تجربه‌ی پرونده های موفق خود، فضایی امن و مطمئن را در پروسه جستجو، اخذ پذیرش و ثبت نام دانشجویان و دانش آموزان بین المللی در مراکز آموزشی معتبر جهان فراهم می کند. تیم ما در ۵ سال اخیر رشد سریعی را تجربه کرده است و نمایندگان ما در کشورهای ایران، اردن، عربستان، موریس و به زودی کشورهای شرق آسیا حضور دارند تا خدمت رسانی را در کشورهای مختلف و برای دانشجویان و دانش آموزان با ملیت های گوناگون تسهیل کنند.

تاکنون دانش و توسعه توانسته است مسیر پرپیچ و خم تحصیل در خارج از کشور را برای بیش از ۵۰۰۰ دانشجوی بین المللی هموار کند و مفتخریم که در گذشته، بیشترین پرونده‌ی موفق ویزای تحصیلی استرالیا از پذیرش های موسسه دانش و توسعه بین الملل دریافت شده که این امر حاصل از رضایت و اعتماد روزافزون متقاضیان عزیز ما می باشد.

دفتر تهران، موسسه دانش و توسعه بین الملل ( KDinternational )

تخصص و خدمات ما

برای دانشجویان و دانش آموزان بین المللی

استفاده از خدمات دانش و توسعه به دانشجویان و دانش آموزان کمک می کند تا برنامه تحصیلی مختص سوابق و علایق خود را کشف کنند و بهترین تصمیم را اتخاذ کنند. تیم مشاوران متخصص دانش و توسعه با بررسی دقیق هر مرحله، از جمله اطمینان از ارسال همه‌ی مدارک موردنیاز، برقراری ارتباط موثر با موسسات آموزشی، کمک به روند ویزا و شروع سفر به کشور مقصد، از متقاضیان خود حمایت می کند.

برای موسسات آموزشی و دانشگاه ها

با همکاری با دانش و توسعه بین الملل، مراکز آموزشی می توانند کاندیدای مناسب برای برنامه های تحصیلی خود را پیدا کنند. دانش و توسعه شرایط پذیرش تمامی برنامه ها را از پیش بررسی می کند تا از معرفی دانشجوی واجد شرایط به دانشگاه اطمینان حاصل کند.

ارزش ها و تمایز ما

هدف دانش و توسعه، ارتقا و معرفی متد آموزشی دانشگاه ها، کالج ها و سایر مراکز آموزشی استرالیا به جهان است. ما سعی در تسهیل و بهبود تجربه یادگیری و آموزشی برای متقاضیان خود در سطح بین المللی داریم. دانش و توسعه موظف است مشاوره و خدماتی دقیق، صادقانه و مستند به متقاضیان ارائه دهد تا آنها بهترین نتیجه را از تحصیل دنبال کنند.

برای تحقق یک مشاوره تحصیلی حرفه‌ای، دانش و توسعه با ایجاد بستری آنلاین و هم چنین دفاتر بین المللی، بهترین پشتیبانی و راه حل ها را برای متقاضیان یادگیری فراهم می کند. همچنین، با آموزش افراد و مشاوران چند زبانه و حرفه‌ای، یکی از معتبرترین مشاوره های تحصیلی در استرالیا توسط دانش و توسعه بین الملل ارائه می شود.

KD International

Branches : Australia, Iran, Jordan, Saudi Arabia, Mauritius

Iran Office : Unit 8, level 4, Number 91, Ali Yazdan Panah Street, Jordan, Tehran, Iran

Tel : +982191002363

Australia : Suite 69/330 Wattle St, Ultimo NSW 2000, Sydney

Email : info@kdiran.com

Share on facebook
Share on pinterest
Share on twitter
Share on reddit
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on tumblr
Share on linkedin
مشاوره آنلاین رایگان
تلفن : 91002363 - 021

کارشناسان خبره و با تجربه کی دی اینترنشنال؛ در کنار شما هستند تا بتوانید به آسان ترین شکل ممکن در کشور های خارجی ادامه تحصیل بدهید، برای رزرو وقت مشاوره آنلاین می توانید از دکمه زیر استفاده کنید.

محل قرار گیری فرم
0 0 votes
مجموع امتیاز ها
Subscribe
Notify of
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments