موسسه دانش و توسعه بین‌الملل

همراهی مطمئن و حرفه‌ای برای تحصیل در استرالیا

خدمات ما

تحصیل در استرالیا

امکان تحصیل در بهترین مدارس و دانشگاه‌های استرالیا

ویزای همراه

اخذ ویزا برای همسر دانشجو یا والدین دانش‌آموز

رفع ریجکتی

پیگیری پرونده ریجکتی شما و
اخذ ویزای‌تان

داخل استرالیا

تمدید دوباره ویزای شما و ارائه خدمات اقامت

پیگیری پرونده شما، همزمان در ایران و استرالیا

کارشناسان مجرب ما در تهران و سیدنی به صورت مستمر پرونده‌ی شما را از سمت دانشگاه و سفارت استرالیا پیگیری می‌کنند.

درباره ما

موسسه دانش و توسعه بین‌الملل

(KDI: Knowledge and Development International)

شرکت دانش و توسعه بین الملل در آگوست 2015 در استرالیا به ثبت رسید. هدف اصلی ما، کمک به ساخت جهانی‌ است که در آن، هر کس، در هر جا و بدون توجه به زادگاهش، بتواند به بهترین آموزش در سطح جهانی دسترسی داشته باشد.

ما، در دانش و توسعه بین‌الملل، باور داریم که آموزش، نه یک امتیاز بلکه یک حق طبیعی‌ست. برای این منظور، ما همواره با تیمی از کارشناسان مجرب در حال گسترش محصولات و خدمات خود هستیم تا در امر تسهیل دسترسی افراد به آموزش جهانی و ارتقا دانش گامی برداشته باشیم.

دانش و توسعه بین‌الملل به پشتوانه‌ تجربه‌ پرونده‌های موفق خود، فضایی امن و مطمئن را در روند جستجو، اخذ پذیرش و ثبت نام دانشجویان و دانش آموزان بین المللی در مراکز آموزشی معتبر جهان فراهم می‌کند.

تیم ما در 5 سال اخیر رشدی سریع را تجربه کرده است و نمایندگان ما در کشورهای ایران، اردن، عربستان، موریس و به‌زودی کشورهای شرق آسیا حضور دارند تا خدمت‌رسانی را در کشورهای مختلف و برای دانشجویان و دانش‌آموزان‌ با ملیت‌های گوناگون تسهیل کنند.

 

این رویکردی است که مجموعه ما برای رشد و پیشرفت شما بر پایه اعتماد شکل داده است

دانشگاه‌های همکار ما در استرالیا

McGill University

Monash University

McMaster University

Curtin University

Deakin University

Edith Cowan University

Flinders University

McGill University 94%
Monash University 89%
McMaster University 88%
Curtin University 86%
Deakin University 81%
Edith Cowan University 78%
Flinders University 73%

نظرات شما

عرفان حسینی University of Wollongong

بسیار از KD International متشکرم که به من در تمدید ویزایم کمک کردند. تیم حرفه‌ای KD این فرآیند را برای من بسیار آسان و بدون استرس به پیش بردند. من نگران کاغذبازی‌‌ها و ددلاین‌ها بودم، اما آنها به همه چیز رسیدگی کردند. کارشناسان KD صمیمی و حرفه‌ای بودند و به تمام سوالات من پاسخ دادند. من KD International را به همه کسانی که در مورد ویزای خود به کمک نیاز دارند توصیه میکنم.

زهرا حسن زاده Student Guardian Visa

من از KD بسیار سپاسگزارم که به من و دو فرزندم در مورد اخذ ویزا و انتخاب مدرسه کمک کردند. آنها هم اکنون مشغول تحصیل در مدرسه The Gap State هستند. با توجه به بالا بودن ریسک ویزای پرونده ما، من بسیار نگران رد شدن ویزای هر سه نفرمان بودم؛ ولی کارشناسان حرفه‌ای KD با دقت همه کارهای مربوطه را انجام دادند و من را در طول فرآیند اخذ ویزا برای گرفتن پذیرش همراهی کردند.

هما مدنی Monash University

بیش از یک سال پیش با کمک KD International ویزای دانشجویی گرفتم. آنها نه تنها کارهای مربوط به پذیرش دانشگاه و ویزای من و فرزندم را انجام دادند بلکه کمک کردند تا برای سارا که تازه باید به مدرسه می‌رفت ویزای تحصیلی و مدرسه‌ی مناسب پیدا کنم. پیدا کردن مدرسه برای فرزند نکته مهمی است زیرا در صورت مشخص نبودن وضعیت تحصیل فرزندتان، روند ویزای شما به مشکل بر‌می‌خورد.

+ 0 %

درصد پرونده موفق

+ 0

دانشگاه‌های همراه

+ 0

تعداد دانشجویان

+ 0

سابقه فعالیت

سوالات متداول

ارايه‌ی مدرک زبان انگلیسی با نمره‌‌ی قابل قبول برای تمام موسسه‌های آموزشی و دانشگاه‌ها اجباری‌ است. در صورتی که متقاضی دارای مدرک زبان با حداقل قابل قبول مرکز آموزشی نباشد، می‌تواند پذیرش مشروط بگیرد.

مدرک تحصیلی با معدل و ریز نمرات خوب، مدرک زبان با نمره خوب و قابل قبول (حداقل 5.5)، انگیزه نامه، توصیه نامه برای مقطع ارشد و دکتری، ارائه مقالات ISI برای مقطع دکتری، سایر مدارک سوابق تحصیلی، مدارک شناسایی (پاسپورت معتبر، عکس، شناسنامه، کارت ملی و...) از جمله اصلی ترین مدارک برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا هستند.

بازه‌ی شهریه برای دانشجویان مقطع کالج، لیسانس و فوق لیسانس حدودا سالیانه بین 30 تا 50 هزار دلار استرالیا و برای دانش آموزان بین 13 تا 20 هزار دلار استرالیا می باشد.

بله دانشجویان در استرالیا می‌توانند حین تحصیل در هر 2 هفته به میزان به 48 ساعت کار پاره وقت (هرهفته 24 ساعت) و در تعطیلات کار تمام وقت انجام دهند. همچنین دانشجویان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد تحقیقات محور (با توجه به رشته مربوطه) در ساعات کاری انعطاف بیشتری دارند.

موسسه دانش و توسعه بین‌الملل نماینده رسمی دانشگاه‌‌ها و موسسات آموزشی در استرالیا است. از این جهت ما یکی از معدود موسسات فعال در ایران هستیم که توانایی تایید اصالت مدارک شما (Certify) را برای روند پذیرش در استرالیا داریم. ما این روند را با نظارت و پشتیبانی دفتر مرکزی KD در سیدنی به حرفه‌ای‌ترین شکل انجام داده‌ایم به طوری که میزان موفقیت پرونده‌های ما تا به امروز بیش از 97 درصد بوده است.

جهت اقدام برای مقطع کارشناسی در استرالیا، باید مدرک دیپلم خود را دریافت کرده باشید. از طرفی به این نکته توجه داشته باشید که اکثر دانشگاه‌ها با مدرک دیپلم ایران اجازه ورود مستقیم به مقطع کارشناسی را نخواهند داد، بلکه شما باید در ابتدا دوره فاندیشن را که معادل پیش‌دانشگاهی ایران است بگذرانید. برای ورود به دوره فاندیشن از شما مدرک زبان خواسته می‌شود که معمولا برای یک دوره استاندارد معادل آیلتس ۵.۵ مورد قبول است.

بله، دانشجویان بین‌المللی می تواند برای دریافت کمک هزینه تحصیلی (بورسیه) اقدام کنند. با این حال، بورسیه بیشتر به متقاضیان تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد تحقیقاتی و دکترا تعلق می‌گیرد و اکثر دانشجویانی که در مقاطع پایین‌تر تحصیل می‌کنند می‌بایست شهریه خود را بطور کامل پرداخت نمایند؛ ولی با توجه‌ به رشته، دانشگاه و شرایط متقاضی امکان گرفتن تخفیف از دانشگاه وجود دارد.

دانش آموزان برای ورود به سیستم آموزشی استرالیا از مقطع دبیرستان می بایست کارنامه تحصیلی دو سال قبل خود را ارائه دهند.

دانشجویان متقاضی ادامه‌ی تحصیل در دانشگاه‌های استرالیا می‌بایست مدرک فارغ‌التحصیلی مقطع قبلی خود را همراه با مدارک مورد نیاز دیگر مانند مدرک زبان، فرم GTE و غیره را به دانشگاه موردنظر ارسال کنند.

اگر شرایط لازم برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی را ندارید، می‌توانید در مقطع دبیرستان به تحصیل ادامه دهید. اگر هنوز موفق به کسب دیپلم دبیرستان نشده اید، می‌توانید با گذراندن دوره پایه (Foundation Studies)، تحصیلات دانشگاهی خود را در استرالیا دنبال کنید. دوره های کوتاه مدتی نیز وجود دارند (Bridging Courses) که شما را برای ورود به مقاطع بالاتر آماده می‌کند. اگر برای اخذ مدرک زبان انگلیسی مشکل دارید، می‌توانید دوره زبان را در استرالیا بگذرانید. طول دوره های زبان انگلیسی با توجه به سطح زبان شما از مبتدی تا پیشرفته و بین ۴ تا ۴۸ هفته می‌باشد که در تمام طول سال برگزار می‌شوند. اگر احساس می‌کنید شرایط لازم برای ادامه تحصیل در مقطع مورد نظر خود را ندارید، برای اخذ مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

آخرین مقالات ما

وسایل و مدارک مورد نیاز برای ورود به کشور استرالیا چیست؟

وسایل و مدارک مورد نیاز برای ورود به کشور استرالیا چیست؟

وسایل و مدارک مورد نیاز برای ورود به کشور استرالیا چیست؟ تا حالا فکر کردید موقع رفتن به استرالیا به

هزینه های زندگی در استرالیا

هزینه های زندگی در استرالیا

بررسی هزینه ‌های زندگی در استرالیا اگر به کشوری به غیر از ایران سفر کردید و مردمان آن دیار با

هزینه های تحصیل در استرالیا

هزینه های تحصیل در استرالیا

هزینه تحصیل در استرالیا در مقاطع مختلف تحصیلی همواره یکی از دغدغه های دانشجویانی که قصد تحصیل و بورسیه شدن

وسایل و مدارک مورد نیاز برای ورود به کشور استرالیا چیست؟

وسایل و مدارک مورد نیاز برای ورود به کشور استرالیا چیست؟

وسایل و مدارک مورد نیاز برای ورود به کشور استرالیا چیست؟ تا حالا فکر کردید موقع رفتن به استرالیا به

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.