مقاله, استرالیا

آموزش زبان انگلیسی با موسسه IELI بصورت آنلاین و آفلاین

آموزش زبان انگلیسی با موسسه IELI

یک گاز انگلیسی!

افزایش مهارت زبان با دوستانی بین المللی و در محیطی جذاب

شرایط کلاس ها

  • شهریه : ۹۹$ دلار استرالیا
  • آموزش عمومی زبان انگلیسی در پنج سطح : Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Advanced
  • یک هفته ( دوشنبه تا پنجشنبه ) – ۲ الی ۴ بعد از ظهر ( به وقت استرالیا )
  • آفلاین و آنلاین

مدارک موردنیاز برای ثبت نام :

  • تکمیل فرم اطلاعات اولیه و مشخصات شخصی(فرم های سایت)
  • اسکن صفحه اول پاسپورت

و کلاس های انتخابی، منعطف و جذاب:

گروه های اجتماعی و فعالیت محور

انجمن مکالمه

بدون استرس با همکلاسی های بین المللی خود در محیطی آرام و مفرح گفتگو کنید! به لطف تلاش اساتید و کارکنان این موسسه فرصتی برای ایجاد ارتباط، دوستی و گفتگو با زبان آموزان داخل استرالیا و سراسر دنیا فراهم شده. با یک فنجان چای یا قهوه و در محیطی خودمانی مهارت های گفتاری خود را تقویت کنید، از تجربیات خود بگویید، سوال بپرسید و عضو فعالی در کلاس خود باشید.

دوره‌همی بازی های آنلاین

در کنار دوستانی جدید، ساعاتی را خوش باشید و بخندید! با همکاران IELI و سایر زبان آموزان در بازی های مجازی مانند «Among Us»، «Pictionary»، و «Houseparty» شرکت کنید. شما برای دوستان جدیدتون رقیب سرسختی هستید یا صرفا از بازی لذت می برید؟

انجمن فیلم

تماشای فیلم راه جذابی برای تقویت مهارت های شنیداری شماست. طی چند جلسه همراه معلم خود فیلم تماشا کنید و در گروه ها باهم درباره ی آن گفتگو کنید. همراه اعضای گروه تمرین های درک مطلب را کامل کنید، لغات و عبارات جدید را تمرین کنید و همزمان با فرهنگهای مختلف آشنا شوید.

ارتقای سطح زبان

تلفظ

در مکالمه اعتماد به نفس پیدا کنید و واضح تر صحبت کنید! تلفظ خوب فقط در بیان درست کلمات نیست، در این بخش به ریتم و سرعت گفتار شما نیز پرداخته می شود و با تمرکز بر جمله و عبارات، نحوه برقراری ارتباط و انتقال واضح مفهوم را یاد میگیریم. اساتید همواره به شما بازخورد خواهند داد و در ایجاد اعتماد به نفس شما و واضح صحبت کردن یاری خواهند کرد.

انگلیسی برای کار

آیا به دنبال شغلی پاره وقت در حین برنامه تحصیلی خود در استرالیا هستید؟ یا برای کار در استرالیا برنامه ریزی می کنید؟ این کلاس به شما در رسیدن به اهداف شغلی کمک خواهد کرد. تمرین شرکت در جلسات اداری، آشنایی با لهجه های استرالیایی، نحوه نگارش ایمیل و CV، و آشنایی با اسناد و سیاست های کاری.

نگارش توصیفی

به نوشته های خود روح ببخشید! این جلسه به شما کمک میکند با دقت به شرح تجارب و شرایط بپردازید و به متون خود عمق و تخیل ببخشید. زبان آموزان در این کلاس یاد خواهند گرفت چگونه با استفاده از زبان کاربردی و لغات توصیفی ایده های خود را در سطحی پیشرفته تر توسعه دهند.

دقت در گفتار و نوشتار

در بحث های گروهی و تمرین های نگارشی کوتاه مشارکت کنید و از معلم خود درباره نحوه افزایش دقت در متن و گفتار بازخورد دریافت کنید. در کنار تمرین تلفظ و نحوه بیان، روی انتخاب درست لغات، ساختار جمله و گرامر متمرکز شوید.

فیلم مستند و مباحثه

هم زمان با یادگیری موضوعات جذاب مهارت انگلیسی خود را افزایش دهید! مستندهای متنوع را جهت ارتقای مهارت های شنیداری خود تماشا کنید. زبان انگلیسی طبیعی را در دنیای واقعی بشنوید و یاد بگیرید چگونه از نظرات خود در پاسخ دادن استفاده کنید. با تکمیل تمرین های درک مطلب، ایرادات خود را با یکدیگر به بحث بگذارید.

خبر خوانی

اخبار جاری استرالیا را بخوانید. درک مطلب خود را تقویت کنید و اخبار را با معلم خود و دیگر همکلاسی ها به بحث بگذارید. فنون متنوع روخوانی را یاد بگیرید، دامنه لغات خود را توسعه دهید و دانش خود را نسبت به فرهنگ و جامعه استرالیایی بیشتر کنید.

مهارت های انگلیسی آکادمیک

مهارت های شنیداری آکادمیک

مهارت های شنیداری خود را با گوش دادن به کلاس های درس ضبط شده تقویت کنید. مهارت های نت برداری را برای استفاده در درس های خود فرا بگیرید. بحث های گروهی آزاد را در محیط کارگاه آموزشی بشنوید و گوش خود را به شنیدن لهجه های مختلف در زبان انگلیسی عادت دهید.

گرامر و ساختار جمله

نگارش حرفه ای و آکادمیک خود را ارتقا دهید. نحوه تصحیح ایرادات گرامری را که دانشجویان اکثرا با آن مواجه میشوند یاد بگیرید. انواع مختلف جمله بندی ها را بشناسید و نحوه استفاده از دامنه وسیعی از عبارت ها را یاد بگیرید. در نهایت استراتژی خود را برای ویرایش (Editing) و غلط گیری (Proofreading) تهیه کنید.

مهارت های بحث گروهی

یاد بگیرید چطور راجع به مسایل جاری دنیای امروز عمیق تر صحبت کنید. ترفندهای نحوه صحبت کردن با جزییات بیشتر و تداوم مکالمه را یاد بگیرید. نظرات خود را به اشتراک بگذارید، از آنها درمقابل اعضای گروه دفاع کنید و برای بهبود گرامر، دامنه لغات و تلفظ خود از معلم بازخورد موثر دریافت کنید.

مهارت تحقیق و مطالعه

کجا میتوانم اطلاعات لازم را برای انجام پروژه ها و تکالیف پیدا کنم؟ چطور اعتبار منابع خود را بررسی کنم؟ در این کلاس شما بر پیداکردن باکیفیت ترین منبع اطلاعات برای تکالیف را یاد می گیرید. با تاکید بر یادگیری عادت های خوب در مطالعه،  مرتب سازی و انسجام تحقیق ها را یاد میگیرید تا یادگیری موثر و مهارت های تفکر نقادانه برای یافتن اطلاعات درست و کاربرد صحیح آن ها در شما شکل بگیرد.

مهارت های روخوانی پیشرفته

آیا تا به حال پیش آمده که متنی را سه یا چهار بار بخوانید و با اینکه معنی تمام کلمات آن را بدانید چیزی از متن متوجه نشوید؟ خواندن متن تنها نیازمند به دانش لغوی نیست بلکه بیشتر به شناخت نحوه تشکیل و ساختار زبان مربوط است. در این کلاس راهکارهای مختلف خواندن، مهارت های نت برداری و تبدیل شدن به یک خواننده ی فعال برای شناسایی و استفاده از اطلاعات مهم را یاد خواهید گرفت.

بازنویسی، نقل قول و خلاصه سازی

بیاموزید چگونه به دقت از متون آکادمیک در تکالیف دانشگاهی بهره ببرید. چطور در محیط آکادمیک راجع به ایده های دیگران نظر بدهید و آنها را نقل قول کنید. مهارت های بازنویسی، نقل قول، خلاصه نویسی، و مرجع نویسی خود را بهبود دهید. روی تفکرنقادانه و استفاده از ایده ها داخل نوشته ها و صحبت های خود تمرکز کنید.

فرهنگ و تبادلات استرالیایی

زندگی در استرالیا

در این کلاس به شرایط زندگی با استرالیایی ها در برنامه Homestay، آشنایی با Homestay ، محیط اطراف خانه، و نحوه دسترسی به حمل و نقل عمومی پرداخته می شود. همچنین با مباحث انگیسی تبادلی (Transactional English)، نحوه سوال و جواب و گفتگوی مودبانه آشنا خواهیم شد.

فرهنگ استرالیایی

در این کلاس با فرهنگ و جامعه استرالیا آشنا میشویم. به انتظارات اجتماع نگاهی خواهید داشت، تفاوت بین فرهنگ استرالیا با فرهنگ شما و نحوه مقابله با شوک فرهنگی را بررسی خواهیم کرد. یاد میگیریم چطور با استفاده از تشبیه و مقایسه جزییات بیشتری در گفتار خود بگنجانیم و احساساتمان را در موقعیت های ناآشنا بیان کنیم.

جامعه و دوستان استرالیایی

این کلاس راه های مختلف برای دوست یابی در استرالیا و عضوی از اجتماع بودن را به شما نشان میدهد. در این بخش به نحوه پیوستن به گروه ها، کلوپ ها، داوطلب شدن، و دوست یابی در دانشگاه می پردازیم. یاد میگیریم چگونه سر صحبت را باز کنیم و چطور گفتگو را ادامه بدهیم. لهجه‌ی استرالیایی و عبارات عامیانه آن ها را یاد میگیرید.

گشت و گذار در آدلاید

درباره شهر آدلاید صحبت خواهیم کرد و فعالیت های جذابی که در این شهر می توانید انجام دهید. به جاذبه های شهری نگاهی خواهیم داشت، اینکه آخر هفته ها چه کار کنیم، خرید رفتن در آدلاید چه شرایطی دارد و چطور با دوست مان یک برنامه بچینیم. راجع به فستیوال های شهر آدلاید، رستوران های شگفت انگیز و فرهنگ غذایی، موسیقی زنده، و زندگی شبانه نیز صحبت خواهیم کرد.

تحصیل در آدلاید

با شرایط تحصیل در دانشگاه های آدلاید آشنا شوید. با هم تفاوت تحصیل در کشور شما و استرالیا را بررسی خواهیم کرد و اهمیت مشارکت و کار گروهی را به بحث خواهیم گذاشت. یاد میگیریم چگونه در مباحث گروهی پیشنهادات خود را بیان کنیم، موادبانه مخالفت کنیم یا در میان بحثی وارد شویم.

گشتی مجازی در استرالیای جنوبی

به شکل یک ورزش عادی در شهر محل زندگی خود به پیاده روی بروید و مسافت طی شده را ثبت کنید. همکاران ما درIELI براساس مسافت های طی شده توسط زبان آموزان نقشه یک تور مجازی را در ایالت استرالیای جنوبی تهیه میکنند و اطلاعاتی در مورد تاریخ جذاب، طبیعت دیدنی و جاذبه های زیبای ایالت ما به شما ارایه می کنند. شما هم از دیدنی های کشور خود برای ما بگویید.

 

آمادگی آزمون IELTS و PTE

امادگی برای آزمون Reading & Writing

تمرکز این جلسات بر بخش های نگارش و روخوانی آزمون های PTE و IELTS است. مهارت های روخوانی و انواع سوالات آن بررسی میشود و همچنین تمرین های نگارشی مختص آزمون به شما ارایه می گردد. همچنین در خصوص محتوای متنی که نوشتید، ساختار آن، لغات و گرامر به شما به دقت و با جزئیات کامل بازخورد داده می شود.

آمادگی برای آزمون Listening & Speaking

تمرکز این جلسات بر بخش های شنیداری و گفتاری آزمون های IELTS و PTE است. رویکرد مهارت محور یادگیری برای موفقیت در هریک از مهارت های این آزمون ها به شما کمک خواهد کرد. استراتژی های شنیداری خاصی در این کلاس بررسی خواهند شد و همچنین تمرین های مکالمه مختص آزمون به شما ارایه می شود. شما همچنین درباره میزان دقت، تسلط و نحوه تلفظ درگفتارتان بازخورد کامل و دقیق دریافت خواهید کرد.

آزمون ماک IELTS & PTE

در این کلاس فرصت آن را دارید تحت شرایط واقعی آزمون بخش Listening و Reading آزمون های آیلتس و پی تی ای را تمرین کنید. بعد از اتمام آزمون تمرینی بازخوردی کامل از نحوه عملکرد خود خواهید داشت و میتوانید نتایج را با معلم خود به بحث بگذارید.

شما می توانید برای ثبت نام در این دوره و هم چنین کسب اطلاعات بیشتر برای آشنایی با ابن دوره با تیم دانش و توسعه ایران تماس حاصل کنید.

021 – 91002363

Whatsapp : +98 912 3244 881

Admin@kdiran.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *