استرالیا, مقاله

دانشگاه های گروه 8 استرالیا؛ آشنایی با دانشگاه های Go8 استرالیا

دانشگاه های گروه 8 استرالیا

دانشگاه های گروه ۸

قصد تحصیل در استرالیا را دارید؟ برای Go8 اقدام کنید!

پیشگامان تحقیق و آموزش ، دانشگاههای گروه هشت (Go8) بزرگترین و قدیمی ترین موسسات آموزشی استرالیا هستند. رتبه های بالا ، فرصت های تحقیقاتی کافی و ارتباطات قوی صنعت ، آنها را به گزینه ای منحصر به فرد در بین دانشجویانی که قصد تحصیل در استرالیا را دارند ، تبدیل کرده است.

منظور از Go8 چیه؟

گروه هشت (Go8) که به طور رسمی در سال ۱۹۹۹ تاسیس شده است ، مجموعه ای از هشت دانشگاه برجسته استرالیا است که به دلیل امکانات آموزشی و تحقیقاتی با کیفیت در سراسر جهان مشهور هستند.

در حقیقت ، تمام برندگان جایزه نوبل استرالیا با این دانشگاه ها در ارتباط بوده اند و همین امر باعث می شود Go8 از برندگان جایزه باشد. تقریبا ۷۰٪ از تحقیقات استرالیا از این گروه هشت منشا می گیرد  و با سهم بسیار زیادی در زمینه های بهداشت و درمان ، امنیت سایبری ، کشاورزی و غیره بر جهان تأثیر می گذارد.

در اینجا مروری کوتاه بر دانشگاه های Go8 داریم.

  1. دانشگاه ملبورن

دانشگاه ملبورن که در سال ۱۸۵۳ تاسیس شد ، به دلیل مشارکت در آموزش ، تحقیق و مشارکت در جهان مشهور است. برای ۱۶۰ سال گذشته ، با ۲۲ دانشکده خاص و مدارس تحصیلات تکمیلی و ۶۵۰۰ کارمند ، پیشگام تحقیق بوده است. با جذب دانشجو از ۱۵۰+ کشور ، آموزش و پرورش دانشگاه مبتنی بر تحقیق و انعطاف پذیر است. هفت مکان دانشگاه در سراسر ملبورن و روستای ویکتوریا دارد.

رتبه بندی ها

Globally Within Australia
۳۸ ۲ QS Rankings
۳۲ ۱ THE Rankings

 

  1. دانشگاه ملی استرالیا

دانشگاه ملی استرالیا (ANU) که ​​در سال ۱۹۴۶ تاسیس شده است ، به دلیل تحقیقات و آموزش بی نظیر شناخته شده است. به طور مداوم در رتبه بندی اشتغال پذیری دانشگاه جهانی ، فارغ التحصیلان آماده شغل با مهارت های فنی و بین فردی استثنایی را ایجاد می کند. ۹۵٪ تحقیقات انجام شده در ANU شناخته شده است و بر صنایع در جهان تأثیر می گذارد.

Globally Within Australia
۲۹ ۱ QS Rankings
۵۰ ۲ THE Rankings

 

  1. دانشگاه سیدنی

دانشگاه سیدنی که در سال ۱۸۵۰ تأسیس شد ، دارای شش دانشکده و سه مدرسه است. با داشتن دانشجویان از بیش از ۱۳۴ کشور در برنامه های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد ، این دانشگاه واقعاً بین المللی است. این کتابخانه دارای ۵٫۲ میلیون کتاب ، ژورنال و کتاب الکترونیکی است و ۲۰۰ باشگاه برای دانشجویان اداره می کند.

Globally Within Australia
۴۲ ۳ QS Rankings
۶۰ ۳ THE Rankings

 

  1. دانشگاه کوئینزلند

دانشگاه کوئینزلند با داشتن بیش از ۷۰۰۰ کارمند و ۵۲،۰۰۰ دانشجو به عنوان یکی از بزرگترین موسسات در استرالیا شناخته می شود. این دانشگاه که در سال ۱۹۰۹ تاسیس شده است ، دارای برخی از معلمان مشهور جهان از امکانات پیشرفته مانند ساختمان مهندسی پیشرفته ، مرکز بهداشت دهان و دندان ، مرکز تعالی داروخانه استرالیا و مرکز تحقیقات بوئینگ است. این نمایشگاه با بیش از ۱۵،۴۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۴۱ کشور مختلف واقعاً بین المللی ارائه می شود.

Globally Within Australia
۴۷ ۵ QS Rankings
۶۶ ۴ THE Rankings

 

  1. دانشگاه موناش

دانشگاه موناش ، دانشگاه تحقیقاتی عمومی مستقر در خارج از شهر ملبورن در ایالت ویکتوریا ، دوره ها و برنامه های متنوعی را برای انتخاب ارائه می دهد. این دانشگاه در سال ۱۹۵۸ تاسیس شد و دومین دانشگاه قدیمی این ایالت است. این دانشگاه یک دانشگاه جهانی است و دارای چهار پردیس در ویکتوریا ، یکی در مالزی ، یک مرکز تحقیق و آموزش در ایتالیا ، یک مدرسه تحصیلات تکمیلی در چین و یک دانشکده تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی در بمبئی است. این میزبان دانشجویان بیش از ۱۷۰ کشور است و یک موسسه محترم برای کسب مهارت های فنی ، رشد به عنوان یک فرد و داشتن چشم انداز بین المللی است تا در نهایت در مسیر شغلی خود موفق شوید.

Globally Within Australia
۵۸ ۶ QS Rankings
۷۵ ۶ THE Rankings

 

  1. دانشگاه نیو ساوت ولز سیدنی

دانشگاه نیو ساوت ولز (UNSW) با پردیس اصلی خود در سیدنی به دلیل تحقیقات پیشرفته و ارتباطات قوی صنعت شناخته شده است. این دانشگاه به عنوان بالاترین اولویت در بین کارفرمایان برجسته استرالیا شناخته می شود ، فارغ التحصیلان میلیونر بیش از هر موسسه استرالیایی دارد. در سال ۱۹۴۹ تاسیس شد و اکنون دارای هشت پردیس در کنزینگتون ، CBD ، راندویک ، پدینگتون ، کلیفبروک ، دیوید فیلیپس ، مانلی واله و کانبرا است. شما می توانید در هر یک از هشت دانشکده ، ۴۷ مدرسه و ۱۲۵ انستیتوی UNSW و مرکز خارجی برنامه ای را انتخاب کنید.

Globally Within Australia
۴۳ ۴ QS Rankings
۷۱ ۵ THE Rankings

 

  1. دانشگاه استرالیای غربی

دانشگاه استرالیای غربی (UWA) با پردیس اصلی خود در پرت در ردیف ۱٪ دانشگاه های جهان قرار دارد. نخست وزیر سابق استرالیا ، آقای بزرگ آقای هاوک AC ، و هنرمند برنده اسکار ، شان تان ، دانش آموختگان این موسسه معتبر هستند. این یک پشتیبانی اختصاصی از دانش آموزان ارائه می دهد و توسط Good Universities Guide 2018 به دلیل نسبت پایین دانش آموز به معلم ، به امتیاز پنج ستاره اهدا می شود. اتحادیه دانشجویی در UWA بیش از ۱۴۰ باشگاه و انجمن را در زمینه های مختلف با توجه به علایق مختلف دانشجویان اداره می کند.

Globally Within Australia
۸۶ ۷ QS Rankings
۱۳ ۸ THE Rankings

 

  1. دانشگاه آدلاید

دانشگاه آدلاید که یک موسسه معتبر مستقر در آدلاید است ، دارای ۱۱۰ دانشمند رودز و پنج برنده نوبل است که کیفیت آموزش و تحقیق را به خوبی توضیح می دهد. با تقریباً ۸۰۰۰ دانشجوی بین المللی از ۱۰۰ کشور ، ۲۰۰ برنامه در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ، دانشگاه آدلاید واقعاً مکانی است که تجربه ای غنی و تحریک کننده به دانشجویان خود ارائه می دهد. برای ۱۷ بورس تحصیلی برنده استرالیا ، یونی مبلغ ۱۱٫۹۳ میلیون استرالیا اعطا شده است. در سال ۱۸۷۴ تاسیس شد.

Globally Within Australia
۱۰۶ ۸ QS Rankings
۱۲۰ ۷ THE Rankings

 

اگر در زمینه ورود به هر یک از این دانشگاه های Go8 به کمک نیاز دارید ، می توانید با مشاوران ما صحبت کنید که می توانند در انتخاب دوره ، ارسال اپلیکیشن ، تایید مدارک  ، مدارک ویزا و برنامه ریزی قبل از عزیمت به شما کمک کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وب سایت go8.edu.au مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *