تمدید ویزای تحصیلی استرالیا

در این مطلب سعی داریم به افرادی که پس از طی کردن مراحل اولیه مهاجرت و عزیمت به خاک این کشور مهلت ویزای تحصیلی آن ها به اتمام رسیده است،َ انواع راه های تمدید ویزای تحصیلی استرالیا را معرفی کنیم.

بر اساس آخرین بروزرسانی قوانین و بند های موجود در سامانه اداره مهاجرت استرالیا، افراد دارای ویزای دانشجویی بایستی طی مدت زمان شش هفته قبل از انقضای ویزای فعلی و فعال خود نسبت به اخذ ویزاهای جدید دانشجویی اقدام کنند.

ما همواره سعی داریم به شما عزیزان مهاجر مقیم کشور استرالیا که اطلاعات کافی در زمینه تمدید ویزای تحصیلی استرالیا ندارید کمک کنیم تا دوره‌های آموزشی و ویزای تحصیلی استرالیای مناسب خود را انتخاب کرده و به راحتی هر چه تمام تر به ادامه زندگی در این کشور با ویزای قانونی و تمدید آن بپردازید.

اگر که مایل به تمدید ویزای تحصیلی استرالیای خود هستید باید ویزای موقت داشته باشید که شامل هیچکدام از موارد زیر نباشد:

ویزای کاری خدماتی موقت کنسولی و یا دیپلماتیک

ویزای موقت کاری مرتبط با موارد کنسولی یا دیپلماتیک

ویزای موقت دیپلماتیک دارندگان ویزای اصلی. این یعنی اعضای خانواده دارنده ویزای موقت دیپلماتیک می توانند برای دریافت ویزای تحصیلی اقدام نمایند.

ویزای ترانزیت

ویزای مهمان برای دیدار اعضای خانواده.

در شرایط خاص اگر ویزای تحصیلی شما در ۲۸ روز گذشته به پایان رسیده باشد میتوانید برای تمدید ویزای تحصیلی استرالیا اقدام نمایید.

مدارک مورد نیاز برای تمدید ویزای تحصیلی استرالیا :

  • شناسنامه
  • گذرنامه
  • کارت ملی
  • یک شرح حال بر ای اینکه چرا نیاز به تمدید ویزای دانشجویی خوددارید ؟
  • تأیید ثبت نام (CoE)
  • OSHC
  • شماره شناسه HAP
  • اظهارات شخصی برای تأمین نیاز به GTE

حال اگر زمان و مهلت ویزای تحصیلی استرالیا شما به پایان رسیده است و قصد ادامه تحصیل در موسسات عالی رتبه این کشور را دارید راه های بسیار زیادی پیش پای شما قرار گرفته است که با اخذ مشاوره دقیق و هوشمند در این زمینه می توانید بهترین و کوتاه ترین راه ممکن را برای این امر انتخاب کرده و به هدف خود دست یافته و ملزم به ترک خاک این کشور نباشید. تحصیل در مقطع فوق لیسانس یا دکتری ، دوره های کوتاه مدت و یا مدارج دیگر ،انتخاب شما هر چه که باشد میتوانید برای تمدید ویزای تحصیلی از داخل استرالیا اقدام کنید.با تحصیل در مدارج عالی در استرالیا چشم انداز شغلی شما بهبود یافته ،مهارت های زبان انگلیسی تان تقویت می شود و فرصت افزودن تخصص های جدید تری را به رزومه ی کاری خود در این کشور خواهید داشت.

همچنین شما امکان سفرهای بیشتر و یافتن دوست های جدید را پیدا می کنید.با این حال برای اینکه بتوانید به مدت طولانی تر به صورت قانونی در استرالیا بمانید و تحصیل کنید باید نسبت به تمدید ویزای تحصیلی استرالیا اقدام کنید.

بر طبق آخرین بروزرسانی اداره مهاجرت استرالیا، افراد دارای ویزای دانشجویی باید شش هفته قبل از انقضای ویزای فعلی خود برای ویزاهای جدید دانشجویی اقدام کنند. اگر تحصیل آنها در استرالیا پایان یافته است ، آنها می توانند برای ویزای توریستی اقدام کنند تا بتوانند بعد از پایان اعتبار ویزای خود بصورت قانونی در استرالیا اقامت کنند.

0 0 رای ها
مجموع امتیاز ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها