استرالیا, دسته بندی نشده

شرایط زندگی و تحصیل در داروین استرالیا

داروین یکی از شهرهای  کشور استرالیا واقع در منطقه شمالی است. با جمعیتی حدود 147 هزار نفر، با شرایط آب و هوایی استوایی، محیط زیبا و طبیعتی متنوع، و عرضه امکانات آموزشی برتر، برای تحصیل و زندگی می تواند یک مقصد عالی برای دانشجویانی که به دنبال تجربه یک سالن آموزشی متنوع و استاندارد هستند، باشد. در این مقاله به بررسی شرایط زندگی و تحصیل در داروین، استرالیا می پردازیم.

شرایط زندگی در داروین به دلیل استقامت آب و هوایی استوایی خاصیتی خاص دارد. در واقع، در طول سال دما در داروین بطور میانگین 30 درجه سانتی گراد می باشد آب و هوای گرم و خشک به معنای ارائه بهترین شرایط برای فعالیت های فرازمینی متنوعی مثل شنا، کوه نوردی، قایقرانی و ورزش های آبی می باشد. البته در داروین، به دلیل نزدیکی به خنجرهای سواحل، نیاز به ایمنی و احتیاط بیشتری محسوب می شود.

Darwin City in Australia

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Charles Darwin University

1. دانشگاه تکنولوژی داروین (Charles Darwin University):

 این دانشگاه بزرگترین دانشگاه در تریتوری شمالی استرالیا است و بیشترین رشته های تحصیلی در زمینه های مختلف ارائه می دهد.


University of Notre Dame Australia

2. دانشگاه شرق وست (University of Notre Dame Australia):

 این دانشگاه معروف در زمینه های پرستاری، علوم پزشکی و بهداشت است. آن همچنین دارای مرکز تحقیقات پزشکی و علوم زیستی است.

 
Edith Cowan University

3. دانشگاه تشریفاتی ادواردز (Edith Cowan University):

این دانشگاه ارتباطات، هنرها، کسب و کار، علوم زیستی و بهداشتی را پوشش می دهد و برنامه های تحصیلی فوق لیسانس و دکترا نیز ارائه می دهد.

به لطف استراتژی  و توسعه های دولت در داروین، این شهر در حال تحول و رشد است. ساخت شهرهای جدید، توسعه زیرساخت ها، صنعت های جدید و فرصت های شغلی، به این شهر روحیه زندگی پویا اضافه کرده است. همچنین، فرهنگ و هنر در داروین نیز رشد می کند. باغ های وحش بزرگ و شهربازی های معرفی شده در داروین روزگار در سالانه میزبان جشنواره های فرهنگی و هنری مختلفی هستند که همچنین به دانشجویان تجربه یک فصل متنوع در آکادمی دارایین را می دهد.

با این حال، همه اینها باعث شده است که هزینه های زندگی در داروین نسبتاً بالا باشد. اجاره مسکن، هزینه های روزانه و خدمات اقامتی معمولاً به علت نیاز شدید و تقاضا، بالا است. همچنین، هزینه تحصیل در دانشگاه ها و مدارس برتر نیز تا حدودی متفاوت است.

در نهایت، استرالیا با طبیعت خاص خود و بستر آموزشی عالی، به عنوان یک مقصد آموزش و زندگی برتر شناخته می شود. داروین، به خاطر طبیعت بکر و آب و هوای استوایی در کنار امکانات و راهبردهای آموزشی برتر، مکانی منحصر به فرد برای دانشجویانی است که در آن می توانند تجربه های بی نظیری را بدست آورند. با توجه به گستردگی انتخابات آموزشی در این شهر، هر دانشجو با توجه به مورد علاقه خود می تواند برنامه تحصیلی مورد نظر را برای خود انتخاب کند و همچنین فرصت های فرهنگی و ورزشی زیادی را تجربه کند.

0 0 رای ها
مجموع امتیاز ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها