91002363 - ۰۲۱

تحصیل در آمریکا

یکی از راه های ورود به کشور آمریکا تحصیل در این کشور می باشد. تحصیل در آمریکا و دریافت پذیرش از دانشگاه های آمریکا باید با احتیاط صورت بگیرد. به این دلیل که سفارت آمریکا در سراسر دنیا به ایرانیان بسیار سخت گیری می کند.

قبل از بررسی وضعیت عمومی سفر به آمریکا برای کلیه ملیت‌ها، برای بسیاری احتمالا سوال بوده که با وجود محدودیت‌ها و تحریم‌‌های اعمال شده از سوی آمریکا به ویژه تحریم‌های مهاجرتی توسط ریاست جمهوری سابق این کشور؛ دونالد ترامپ آیا در حال حاضر امکان سفر یا مهاجرت از جمله مهاجرت تحصیلی به این کشور امکانپذیر است؟ در جواب این سوال باید گفت که اگرچه در آن زمان محدودیت‌های سفر حتی برای یک ویزای توریستی ساده اعمال شده بود اما بنا به یکسری سیاست‌ها که مسلما در راس آن منفعت اقتصادی بوده، جریان برنامه مهاجرتی و صدور ویزای تحصیلی به صورت دست و پا شکسته با وجود این محدودیت‌ها اجرا می‌شده است.

فرد با دریافت ویزای تحصیل در آمریکا می تواند در تمام  مقاطع مختلف تحصیل کند و آینده شغلی خود را تضمین کند. در کشور امریکا بیش از 5000 کالج و دانشگاه وجود دارد. برای تحصیل در آمریکا و دریافت ویزای تحصیلی در آمریکا موسسه مهاجرتی آتیه آفرینان ایرانیان شما را یاری می رساند.

امکان تحصیل در کالج های آمریکا برای متقاضیان بین المللی وجود دارد. بیش از 3 هزار کالج و دانشگاه در آمریکا وجود دارد که متقاضیان بین المللی می توانند برای ادامه تحصیل در آمریکا از آن ها پذیرش دریافت کنند. متقاضیانی که تحصیل در کالج های آمریکا را انتخاب می کنند به طور کلی یکی از دو هدف زیر را دنبال می کنند:

فراگیری دانش و تخصص برای ورود مستقیم و سریع به بازار کار

کسب آمادگی لازم برای ورود به دانشگاه های آمریکا جهت تحصیل در مقطع کارشناسی

دانشجویان زیادی در سراسر دنیا برای رسیدن به آرزوهایشان، شرایط تحصیلی مطلوب، موقعیت کاری ایده‌آل و درنهایت برای داشتن زندگی بهتر، تصمیم به مهاجرت تحصیلی می‌گیرند. کشور آمریکا نیز یکی از پرطرفدارترین مقاصد دانشجویان برای تحصیل است.

در حال حاضر برای سال تحصیلی ۲۰۲۱، ۳۶ مدرسه بین‌المللی در آمریکا وجود دارد که به ۱۶۷۵۴ دانش‌آموز بین‌المللی خدمت‌رسانی می‌کنند. از جمله برترین مدارس بین‌المللی در آمریکا، می‌توان موارد زیر را نام برد:

  • آکادمی فیلیپس اکستر (Phillips Exeter Academy)
  • آکادمی فیلیپس (آندوور) (Phillips Academy (Andover))
  • مدرسه پوتنی (The Putney School)
  • مدرسه مزرعه کلیسا (Church Farm School)
  • دبیرستان اسقفی (Episcopal High School)
  • مدرسه سنت پل (St. Paul’s School)
  • مدرسه اشویل (Asheville School)
  • شاتاک-سنت مدرسه مریم (Shattuck-St. Mary’s School)
  • مدرسه سنت اندرو (St. Andrew’s School)
  • مدرسه تاچر (The Thacher School)
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در reddit
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در tumblr
اشتراک گذاری در linkedin
مشاوره آنلاین رایگان
تلفن : 91002363 - 021

کارشناسان خبره و با تجربه کی دی اینترنشنال؛ در کنار شما هستند تا بتوانید به آسان ترین شکل ممکن در کشور های خارجی ادامه تحصیل بدهید، برای رزرو وقت مشاوره آنلاین می توانید از دکمه زیر استفاده کنید.

محل قرار گیری فرم