رد درخواست ویزا زمانی اتفاق می افتد که افسر اداره مهاجرت با ارسال نامه ای درخواست شما را قبول نمی کند. اگرچه دلایل متعددی مثل سابقه کیفری نامناسب، سوابق مسافرتی نامناسب و یا عدم توانایی مالی می توانند دلایل رد ویزا باشند که افسر اداره مهاجرت کانادا موظف است درباره آن ها به مخاطب خود توضیح دهد.

این کشور به واسطه پیشرفت و جذابیت های منحصر به فردی که داراست سالانه با تقاضاهای بسیاری برای درخواست انواع ویزا مواجه میشود. لذا در همین بین درخواست های بسیاری هم وجود دارند که مورد قبول واقع نشده و بیشتر متقاضیان رد شده، متقاضی رفع ریجکتی ویزای تحصیلی کانادایشان هستند.

درصد قبولی ویزای تحصیلی کانادا در شرکت ویزا موندیال در سال های اخیر ۹۰٪ بوده است. یعنی از هر ۱۰ متقاضی که با شرکت ویزا موندیال همکاری داشته‌، ۹ متقاضی در بار اول ویزای تحصیلی کانادا را دریافت کرده‌اند.
در سال ۲۰۲۰ به خاطر محدودیت های به وجود آمده در اثر کووید-۱۹، این آمار کاهش داشته که امیدواریم به زودی با عادی شدن اوضاع دنیا، به روال سابق بازگردیم.

اما گاهی اوقات وجود خطاهای جزئی می تواند بدون توضیح باعث رد شدن درخواست شما شود. در این مطلب قرار است درباره روش های رفع ریجکتی ویزای کانادا یا اعتراض به رد درخواست ویزا و بزرگترین اشتباهاتی صحبت کنیم که می توانید هنگام درخواست ویزای کانادا مرتکب شوید.

از همین رو تصمیم گرفته ایم در این مطلب نکات حائز اهمیتی را در چند مورد برای شما بیان کنیم به امید آنکه مورد توجه عزیزانی که قصد سفر به کشور کانادا را دارند و یا ویزای آنها رد شده است و به دنبال رفع ریجکتی ویزای تحصیلی کانادا هستند قرار بگیرد.

ریجکتی چیست؟‌

ریجکت ویزای کانادا یا همان رد شدن ویزای کانادا که برخی هم آن را ریفیوز ویزا می‌نامند به دلایل مختلف می‌تواند رخ دهد. می دانیم که این بار، برای هر کسی که لغو ویزا را تجربه کرده ،سنگین ،استرس زا و نگران کننده است. از همین رو ما در موسسه مهاجرتی حامی مهاجر تلاش میکنیم که این تجربه تلخ برای شما رخ ندهد.

عدم رعایت شرایط توسط شما

به عنوان مثال، عدم ثبت نام مناسب در ویزای دانشجویی خود، عدم اشتغال به کار در وقت تعیین شده برای کارفرمای خود، ارائه اطلاعات نادرست و یا غیر واقعی در رابطه با ویزا یا درخواست تابعیت، عدم تحقق الزامات شخصیت (متهم به جرم جدی یا محکومیت به حبس 12 ماه یا بیشتر) از موارد رد شدن ویزای شما محسوب می شوند. پس جای آن است که بگوییم اگر اخطاری مبنی بر لغو ویزا و یا رد شدن ویزا از سازمان (دی-آی-بی-پی) دریافت کردید باید هرچه سریعتر و در کوتاه ترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید.

وزارت امور خارجه کانادا شرایط سختی را برای متقاضیان ویزا و وابستگان آن‌ها اعمال می‌کند تا اطمینان حاصل شود که آیا مهاجران موقت و دائمی دارای شخصیت خوب و مطابق با معیار های جامعه کانادا هستند یا خیر. فرآیند درخواست ویزا مستلزم توجه دقیق به جزئیات و درک درست نحوه اعمال قوانین مهاجرت کانادا است تا شما بتوانید یک پرونده قوی برای بازبینی ارائه دهید. ما درک می‌کنیم که داشتن آینده شما در کانادا می‌ تواند بسیار استرس زا باشد پس این نوید را به شما مخاطبان گرامی می دهیم مشاوره با کارشناسان خبره در حوزه رفع ریجکتی ویزای تحصیلی در کانادا می تواند مهم ترین گام و اولین قدم برای بر طرف کرن معضل مهاجرتی شما باشد.

0 0 رای ها
مجموع امتیاز ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها