اگر فرزندتان هنوز سنش به 18 سال نرسیده بهترین فرصت است که به واسطه راهی کردن فرزندتان به کشور نخبه پرور کانادا آینده او را تضمین کرده و همچنین در طول دوره تحصیلش در مقاطع ابتدایی از ویزای گاردین کانادا بهره مند شوید. 

اینکه شرایط ویزای گاردین کانادا چیست و با تکیه بر چه اطلاعاتی از مزایا و معایب آن مطلع شد از نکاتی است که در ادامه مطالب این مقاله پیروی تمام مسیر های اخذ اقامت کانادا تهیه و منتشر شده است به آن خواهیم پرداخت. 

اما ضروری است که در ابتدای این موضوع نگاهی کوتاه به چرایی اخذ ویزای گاردین کانادا داشته باشیم و بحث را با این موضوع شروع کنیم. 

به طور معمول خانواده های ایرانی پی روی تحقق آینده روشن و با شکوه برای فرزندانشان آنان را در سن های پایین تر از سن قانونی بع مدارس  کشوار های توسعه یافته و والا مقام در حوزه علمی راهی کنند تا علاوه بر سعادت مندی فرزنشان خود آن ها نیز در کشور کانادا سکونت داشته باشند. 

در اکثر کشورها، خانواده‌ها با اخذ ویزای توریستیمی‌توانند فرزندان خود را همراهی کنند؛ اما در بعضی کشورها مثل انگلیس، کانادا و کانادا ویزایی وجود دارد که به ویزای گاردین یا گاردین شیپ معروف است و به واسطه اخذ این ویزا خانواده ها می توانند در کنار تحصیل فرزندشان در بهترین مدارس کشور کانادا در این کشور اقامت کنند. 

حالا اینکه گاردین شیپ چه نوع ویزایی است و چه ویژگی‌هایی دارد، بحثی است که در ادامه به آن‌ خواهیم پرداخت. پس لطفاً ما را تا انتها همراهی کنید. 

معرفی ویزای گاردین کانادا 

با توجه به سؤال مکرر خانواده‌ها در خصوص همراهی فرزندانشان به کشور کانادا، ما هم فرصت غنیمت دانستیم و تصمیم گرفتیم در این بخش منحصراً درباره ویزای گاردین کانادا و مباحث مرتبط با آن صحبت کنیم. قوانین تحصیلی کانادا با سایر کشورها کمی متفاوت است. جالب است بدانید هر شخصی که قصد تحصیل در کانادارا داشته باشد درصورت واجدشرایط بودن می‌تواند با همراه (پدر یا مادر، همسر، پدربزرگ و مادربزرگ، برادر و یا خواهر) راهی این سفر بشود. 

در کشور کانادا برای اقامت خانواده های دانش‌آموزان بین المللی این کشور ، ویزایی به نام ویزای گاردین یا ساب کلاس ۵۹۰  وجود دارد. که این ویزا به پدر/مادر یا در کل سرپرست قانونی و قیم دانش‌آموزانی اعطاء می‌شود که در یکی از مدارس معتبر کانادا ثبت نام شده و تحصیل می کنند. 

ویزای گاردین در بین متقاضیان سفر به کانادا که روش اخذ اقامت از طریق فرزندشان را اتخاذ کرده اند به ویزای والدین معروف است که مختص دانش‌آموزانی است که سن آن‌ها کمتر از ۱۸ سال است و  برای تحصیل در کانادا احتیاج به یک نفر همراه (سرپرست) دارند. شایان ذکر است که گاهی اوقات امکان دارد دانش‌آموز بیشتر از ۱۸ سال سن داشته باشد اما بنا به دلایل و شرایط ویژه (مشکلات جسمی)، در طول مراحل تحصیلی در کشور کانادا به یک همراه نیازمند باشد که فرد همراه دانش آموز مذکور مشمول ویزای گاردین کانادا می شود. 

ویزای گاردین مختص اتباع خارجی است که قصد دارند به‌عنوان سرپرست دانش‌آموزی که در کانادا مشغول به تحصیل است، برای اقامت در کانادادرخواست بدهند. 

امکان همراهی والدین یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های ویزای ۵۹۰ کانادا است. همان‌طور که می‌دانید، درخواست‌کنندگان این ویزا معمولاً پدر و مادر دانش‌آموز هستند. والدین، اغلب به دنبال مزایا نیستند و صرفاً دوست دارند در طول تحصیل، کنار فرزندانشان باشند. 

از دیگر مزایای دریافت ویزای گاردین شیپ می‌توان به امکان زندگی همراهان در استرالیا تا سن ۱۸ سالگی دانش‌آموز پرداخت. همراه دانش آموز می تواند در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی استرالیا موسوم به دوره‌های Elicose به مدت کمتر از ۲۰ ساعت در هفته و دوره‌های آموزشی با طول مدت حداکثر ۳ ماه شرکت کند. 

0 0 رای ها
مجموع امتیاز ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها