بورسیه تحصیلی کانادا

اگر رویای شما تحصیل رایگان در کانادا و یا حداقل تحصیل با هزینه‌ای کمتر است، بورس های تحصیلی کانادا رؤیای شما را محقق می‌سازند. در این مقاله صفر تا صد بورسیه تحصیلی کانادا را برای شما توضیح می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم تا راه دریافت فاند تحصیلی کانادا را به طور کامل یاد بگیرید.

دانشجویان کارشناسی ارشد و اغلب دانشجویان دکتری می‌توانند برای دریافت کمک هزینه تحصیل در فعالیت‌های پژوهشی و تحقیقاتی که معمولا به پایان نامه‌شان مرتبط نیستند، شرکت کنند. این فعالیت‌ها معمولا ۱۵ تا ۲۰ ساعت در هفته هستند دانشجویان توسط دپارتمان یا دانشکده خاصی برای این نوع از فعالیت‌ها برگزیده می‌شوند.

از پرطرفدارترین انواع ویزا و روش های مهاجرت، ویزای تحصیلی کانادا است. دانشجویان و دانش آموزان زیادی از سراسر جهان برای تحصیل در موسسات آموزشی شامل مدارس، کالج و دانشگاه های برتر در سطح جهانی راهی کانادا می شوند. اگر به مهاجرت تحصیلی فکر می کنید و می‌خواهید بدانید هزینه تحصیل در کانادا چقدر است؟ چه مدارکی برای مهاجرت تحصیلی به کانادا نیاز است؟ آیا با ویزای تحصیلی می توان اقامت دائم دریافت کرد و آیا می‌توان در کانادا کار کرد؟ در ادامه با ما همراه باشید.

بورس تحصیلی کانادا توسط دولت کانادا، سازمان‌های غیردولتی و دانشگاه‌های کانادا به دانشجویان بومی و دانشجویان بین‌المللی ارائه می‌شود.

نکات مهم برای گرفتن بورسیه تحصیلی کانادا

  1. با سرچ دقیق سعی کنید تمام فرصت های موجود در دانشگاه ها را بررسی کنید.
  2. ددلاین ها را جدی بگیرید و بهترین فایل ممکن را قبل از ددلاین ارسال کنید.
  3. سعی کنید خودتان را از سایرین متمایز نشان دهید.
  4. دستورالعمل اپلای را مو به مو مطالعه و اجرا کنید.
  5. کاور لتر بسیار قوی بنویسید.
  6. واقع بین باشید.

شرایط مورد نیاز برای اخذ بورسیه تحصیلی در کانادا این است که فرد میبایست در دانشگاه بسیار معتبری تحصیل کرده باشد و معدل آن فرد در مقاطع تحصیلی ممتاز بوده باشد و همچنین اکثر کسانیکه بورسیه تحصیلی را دریافت نموده اند حتما از اساتید خود توصیه نامه همراه داشته و نمره زبان آیلتس آن شخص بالای هفت باشد.

کسانیکه برای اخذ بورسیه کانادا اقدام می نمایند بایید تفاوت بین بورسیه و فاند را بدانند ، بورسیه کانادا در واقع نوعی کمک هزینه تحصیلی است که به منظور کاهش شهریه دانشگاه ها به دانشجویان اختصاص داده می شود که به روش چک به دانشجو اعطا می گردد و یا این که از شهریه دانشگاه کسر می گردد، ولی بورسیه فاند نوعی کمک هزینه برای زندگی است که توسط دانشگاه ها به دانشجویانی داده می شود که اوضاع مالی خیلی مطلوبی ندارند اعطا می گردد.

0 0 رای ها
مجموع امتیاز ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها