رفع ریجکتی ویزای تحصیلی استرالیا

جاذبه های گردشگری بی شمار، بستر مناسب برای سرمایه گذاری، بهترین مدارس و دانشگاه ها در بالاترین رده علمی و وجود انواع نژاد ها در کشور استرالیا موجب شده تا این خاک ثروتمند در نیم کره جنوبی کره زمین هر ساله مقصد ایده آل بسیاری از افراد اعم از محصل، دانشجو، سرمایه گذار و … باشد. البته که کشور استرالیا به دلیل وجود دولت نیمه مختار و اداره شدنش توسط ملکه انگلیس تا کنون اقتصادش برپایه بخش خصوصی استوار شده و تولید ناخالص داخلی قابل توجهی دارد. از همین رو، بیشتر فارغ التحصیلان بین المللی و حتی بومی این کشور بهترین بازار کار را بعد از اتمام مقاطع تحصیلی خود دارند، چرا که سیاست گذاری دولت این کشور بر پایه تولید نوآورانه و دانش بنیان است که این مهم فقط و فقط از طریق به کار گیری جوانان در تمام حوزه های تولید نوآورانه و صنعتی میسر می‌شود.

این کشور به واسطه پیشرفت و جذابیت های منحصر به فردی که داراست سالانه با تقاضاهای بسیاری برای درخواست انواع ویزا مواجه میشود لذا در همین بین درخواست های بسیاری هم وجود دارند که مورد قبول واقع نشده و بیشتر متقاضیان رد شده، درخواست رفع ریجکتی ویزای تحصیلی استرالیایشان را می دهند. از همین رو تصمیم گرفته ایم در این مطلب نکات حائز اهمیتی را در چند مورد برای شما بیان کنیم به امید آنکه مورد توجه عزیزانی که قصد سفر به کشور استرا لیا را دارند و یا ویزای آنها رد شده است و به دنبال رفع ریجکتی ویزای تحصیلی استرالیا هستند قرار بگیرد.

اگر ویزا تحصیلی استرالیا شما ریجکت شد

ریجکتی و رد شدن ویزا برای افراد معمولی و هم برای دانشجویان متقاضی تحصیل در این کشور می تواند به شدت نا امید کننده و استرس زا باشد. ولی خوب جای نگرانی نیست و امید خودتان را کامل از دست ندهید چرا که ، در بسیاری از مواقع این امکان برای شما وجود دارد که تصمیم وزارت امور داخلی استرالیا را به دادگاه تجدید نظر اداری (AAT) ارائه بدهید، زیرا این دادگاه مستقل از وزارت امور داخلی عمل می کند و هر موضوع را به درخور اهمیت و صلاحیت احراز شده از سوی خودشان ارزیابی میکند. نکته قابل توجه در این مسیر این است که شما فقط 21 روز از تاریخ رد شدن ویزا مهلت دارید که درخواست رفع ریجکتی ویزای تحصیلی استرالیا را ارائه کنید و این را هم باید بدانید که دادگاه تجدید نظر اداری (AAT) این توانایی را دارد كه تصمیم وزارت امور داخلی را برای امتناع از ویزا دادن به شما تأیید كند.
از آنجا که شرایط برای درخواست ویزا برای هر پرونده متفاوت است، اگر می خواهید با دادگاه تجدید نظر (AAT) اقدام به درخواست ویزا کنید می توانید با مطالعه بیشتر در صفحات معتبر از صفر تا صد راه ها و مبانی رفع ریجکتی ویزای تحصیلی استرالیا آگاه شوید.

می دانیم که این بار، برای هر کسی که لغو ویزا را تجربه کرده ،سنگین ،استرس زا و نگران کننده است. از همین رو ما با حمایت شما در موسسه مهاجرتی تلاش میکنیم که از اتفاق افتادن این تجربه تلخ برای شما جلوگیری کنیم.

عدم رعایت شرایط توسط شما

به عنوان مثال، عدم ثبت نام مناسب در ویزای دانشجویی خود، عدم اشتغال به کار در وقت تعیین شده برای کارفرمای خود، ارائه اطلاعات نادرست و یا غیر واقعی در رابطه با ویزا یا درخواست تابعیت، عدم تحقق الزامات شخصیت (متهم به جرم جدی یا محکومیت به حبس 12 ماه یا بیشتر) از موارد رد شدن ویزای شما محسوب می شوند. پس جای آن است که بگوییم اگر اخطاری مبنی بر لغو ویزا و یا رد شدن ویزا از سازمان (دی-آی-بی-پی) دریافت کردید باید هرچه سریعتر و در کوتاه ترین زمان ممکن با ما تماس بگیرید.

وزارت امور داخلی شرایط سختی را برای متقاضیان ویزا و وابستگان آن‌ها اعمال می‌کند تا اطمینان حاصل شود که آیا مهاجران موقت و دائمی دارای شخصیت خوب و مطابق با معیار های جامعه استرالیا هستند یا خیر. فرآیند درخواست ویزا مستلزم توجه دقیق به جزئیات و درک درست نحوه اعمال قوانین مهاجرت استرالیا است تا شما بتوانید یک پرونده قوی برای بازبینی ارائه دهید. ما درک می‌کنیم که داشتن آینده شما در استرالیا می‌ تواند بسیار استرس زا باشد پس این نوید را به شما مخاطبان گرامی می دهیم مشاوره با کارشناسان خبره در حوزه رفع ریجکتی ویزای تحصیلی در استرالیا می تواند مهم ترین گام و اولین قدم برای بر طرف کرن معضل مهاجرتی شما باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *