91002363 - ۰۲۱

ھزینه کالج و مدرسه حرفه ای در کانادا چقدر است؟

ھزینه کالج و مدرسه حرفه ای در کانادا چقدر است؟

منظور از آموزش فنی و حرفه ­ای هر نوع آموزشی است که مختص یادگیری یک حرفه­ ی مشخص جهت ورود به بازار کار باشد. آموزش فنی و حرفه ­ای شما را برای یک حرفه ­ی مشخص آماده می­سازد

برنامه ھای کالج از نظر طول متفاوت ھستند، بنابراین اغلب ھزینه کمتری نسبت به تحصیل در دانشگاه دارند.
برخی از برنامه ھا شامل یادگیری ادغام شده با کار است که ممکن است در زمانی که در کانادا ھستید درآمد کسب کنید.تقریباً 6000 دلار کانادا در سال تا 18000 دلار کانادا برای شھریه، بسته به کالج و برنامه تحصیلی شما

مزایای کالج ها و مدارس حرفه ای در کانادا؟

تحصیلات کار محور: موسسات فنی و حرفه ­ای با ارائه ­ی آموزشهایی که به طور اختصاصی بر رشد مهارتهای مربوط به یک پیشه و شغل تمرکز دارند شما را به خوبی برای ورود به حرفه­ ی مورد علاقه­ تان آماده می­سازند.

هزینه­ ی کمتر جهت آموزش: از آنجا که در موسسات فنی و حرفه­ ای دروس عمومی تدریس نمی­شوند، هزینه­ ی دوره­ های آموزشی این موسسات نسبت به کالج و دانشگاه پایین تر است. همچنین زمان کمتری را در موسسه سپری خواهید کرد.

مقالات مرتبط
با ما تماس بگیرید...

بی شک دریافت راهنمایی و مشاوره از یک کارشناس با تجربه و کار بلد میتونه مسیر تحصیلی، کاری و آینده شما رو تغییر بده، اگر به دنبال مهاجرت تحصیلی به خارج از ایران هستید، می توانید با خدمات ما، در هر کجای دنیا که خواستید ادامه تحصیل دهید!

91002363 - ۰۲۱
مشاوره آنلاین رایگان
تلفن : 91002363 - ۰۲۱
کارشناسان خبره و با تجربه کی دی اینترنشنال؛ در کنار شما هستند تا بتوانید به آسان ترین شکل ممکن در کشور های خارجی ادامه تحصیل بدهید، برای رزرو وقت مشاوره آنلاین می توانید از دکمه زیر استفاده کنید.
محل قرار گیری فرم
0 0 رای ها
مجموع امتیاز ها
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها