استرالیا

شرایط زندگی و تحصیل در پرت استرالیا

شرایط زندگی و تحصیل در پرت استرالیا بسیار مطلوب است. این شهر بزرگ در غرب استرالیا قرار دارد و به عنوان پایتخت اقتصادی و مالی این کشور محسوب می‌شود. این شهر زیبا و فعال دارای امکانات بسیاری برای ساکنان و دانشجویان بین‌المللی است.

 
perth city in Australia

در پرت استرالیا، محیط تحصیلی عالی و بین‌المللی وجود دارد. دانشگاه‌های برتری مانند دانشگاه نیوساوت و دانشگاه کورتین علوم و تکنولوژی در این شهر قرار دارند. این دانشگاه‌ها امکانات عالی، اساتید مجرب و برنامه‌های تحصیلی گسترده‌ای را برای دانشجویان فراهم می‌کنند.

در زیر نام برخی از دانشگاه های معروف این شهر آورده شده:
1. دانشگاه وسترن استرالیا (University of Western Australia)
University of Western Australia

دانشگاه وسترن استرالیا یکی از برترین دانشگاه های در Perth است. این دانشگاه تمرکز خود را بر تحقیقات علمی قرار داده است و در رشته های مختلفی از جمله علوم، هنرها، دانش و مهندسی، صحت و پزشکی، تجارت و حقوق آموزش می دهد.

 
2. دانشگاه کرتین (Curtin University):
Curtin University

برتری دانشگاه کرتین در تحقیق و توسعه فناوری است. این دانشگاه برترین دانشگاه در حوزه فناوری در شهر Perth می باشد و در رشته های مختلفی از جمله فناوری اطلاعات، مهندسی، طراحی صنعتی و معماری، تجارت و اداره آموزش می دهد.

 

3. دانشگاه موردوک (Murdoch University)
Murdoch University

دانشگاه موردوک در حوزه های مورد علاقه خود، مورد توجه قرار گرفته است. این دانشگاه برترین دانشگاه در رشته هایی مانند روانشناسی، روابط بین الملل، علوم صحی، کشاورزی و محیط زیست است و برنامه های تحقیقی و تجربی بسیار محبوبیت دارد.

4. دانشگاه ای-سی-تی (ECU)
ECU university

دانشگاه ای-سی-تی یکی از دانشگاه های برتر در شهر Perth است که در زمینه آموزش مهارت های عمدتاً مرتبط با محصولات دیجیتالی و فناوری اطلاعات فعالیت می کند. این دانشگاه به دانشجویان اجازه می دهد تا مهارت های عملی را در زمینه هایی مانند برنامه نویسی، طراحی وب، طراحی بازی های کامپیوتری و موارد مشابه ارتقا دهند.

 

با توجه به مکان شمالی استرالیا، پرت استرالیا آب و هوای گرم و خشکی دارد. تابستان‌ها گرم و زمستان‌ها معتدل هستند، اما دما در طول سال تغییراتی متناوب دارد. این شهر زندگی شبانه پرطرفداری دارد با رستوران‌ها و کافه‌های منحصر به فردی که غذاها و نوشیدنی‌های متنوع و لذیذی را ارائه می‌دهند.

سطح هزینه زندگی در پرت استرالیا بالا است، اما با رشد اقتصادی و موقعیت شغلی قوی، درآمد دانشجویان و ساکنان برای تامین هزینه‌های زندگی کافی است. اجاره مسکن، حمل و نقل و خرید مواد غذایی در این شهر گرانتر از شهرهای دیگر استرالیا است.

در مجموع، پرت استرالیا یک مقصد جذاب برای تحصیلات بالاتر و زندگی است. شرایط زندگی خوب، محیط تحصیلی برتر و فرصت‌های شغلی متنوع، این شهر را برای بسیاری از مهاجران و دانشجویان جذاب می‌کند.

0 0 رای ها
مجموع امتیاز ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها