021 - 91002363

تاخیر در صدور یا ریجکت شدن ویزای کانادا

تاخیر در صدور یا ریجکت شدن ویزای کانادا

تاخیر در صدور یا ریجکت شدن ویزای کانادا

بعد از ریجکت شدن درخواستمون باید چیکار کنیم

در این رابطه توی این پست راجع به GCMS صحبت میکنیم، این که چرا بهش احتیاج دارین و چجوری برای GCMS در خواست بدید.

GCMS NOTES  چی هستند؟

این کلمه مخفف Global Case Management System  و یا سیستم مدیریت جهانی هست. در این سیستم و این یادداشت ها شما میتونید همه ی جزئیات بررسی پرونده ی ویزاتون توسط آفیسر ویزا ببینید. با این یادداشت ها شما میتونید وضعیت فعلی ویزا، دلایل تاخیر و دلایل رد شدن درخواست ویزاتون رو ببینید. با وجود این یادداشت ها میتونید دفعه ی بعدی کع درخواست میدید بدونید دقیقا باید چه کارهایی انجام بدین.

هزینه ی دریافت GCMS چقدر هست؟

5 دلار! که خب برای دریافت این اطلاعات قیمت معقولی هم هست.

چه کسی میتونه برای این یادداشت ها درخواست بده؟

متاسفانه فقط شهروندان کانادا، افرادی که اقامت دارند و افراد و بیزنس هایی که در حال حاضر در کانادا هستند پس اگر فامیل یا اشنایی در کانادا ندارید باید از طریق وکلای مهاجرت و یا وبسایت های معتبر برای دریاف این یادداشت ها اقدام کنید که خب قاعدتا یک مقدار هزینه ی بیشتری خواهد داشت.

گرفتن GCMS چقدر طول میکشه؟

میانگین 30 تا 40 روز و یا حتی بیشتر.

و در آخر مهمه که اگر ریجکت شدین و یا صدور یزاتون طول کشیده برای دریافت GCMS  اقدام کنید تا بدونید که باید استراتژیتون رو عوض کنید یا اشتباهاتتون رو مجددا تکرار نکنید.

رزرو مشاوره با کارشناسان موسسه دانش و توسعه بین الملل

شماره تماس موسسه :۰۲۱۹۱۰۰۲۳۶۳

مقالات مرتبط
با ما تماس بگیرید...

بی شک دریافت راهنمایی و مشاوره از یک کارشناس با تجربه و کار بلد میتونه مسیر تحصیلی، کاری و آینده شما رو تغییر بده، اگر به دنبال مهاجرت تحصیلی به خارج از ایران هستید، می توانید با خدمات ما، در هر کجای دنیا که خواستید ادامه تحصیل دهید!

91002363 - ۰۲۱
مشاوره آنلاین رایگان
تلفن : 91002363 - ۰۲۱
کارشناسان خبره و با تجربه کی دی اینترنشنال؛ در کنار شما هستند تا بتوانید به آسان ترین شکل ممکن در کشور های خارجی ادامه تحصیل بدهید، برای رزرو وقت مشاوره آنلاین می توانید از دکمه زیر استفاده کنید.
محل قرار گیری فرم
0 0 votes
مجموع امتیاز ها
Subscribe
Notify of
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments